Czytanie na śniadanie #17

Postanowiłam wrócić z porannym cyklem polecanych przeze mnie tekstów. Dzisiaj dla Was recenzja Batmana od Pawła, 5 głupot, których uczą nas filmy od Michała oraz wyjątkowo (chociaż chyba wprowadzę jeden YT do cyklu na stałe) genialne wystąpienie Mel na TEDx.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście nowego filmu Batman vs Superman to możecie nie czytać recenzji, jaką napisał Paweł Opydo. Ja ją polecam, bo to dawka świetnego humoru. Uwielbiam teksty Pawła, bawią mnie często do łez.

Ciekawy tekst o 5 głupotach, których nauczyły nas filmy, a które mogą nas zabić napisany przez Michała z bloga Kulturą w Płot.

Na koniec filmik do obejrzenia – wystąpienie Mel Robbins na TEDx (niestety bez polskiej wersji czy napisów). To 21 minut genialnej motywacji i prostego sposobu, jak wreszcie zacząć zdobywać wszystko, czego się tylko zapragnie. Nie jest łatwo to wprowadzić w życie, ale jak sama Mel powiedziała – sposób jest prosty, ale nie jest łatwy.

Udanego dnia!

P.s. Jeśli chcesz podzielić się swoimi znaleziskiem lub uważasz, że powinnam na jakiś temat napisać daj znać na [email protected]

Foto

}