Hollywood Glam Night na Andrzejki!

Dostałam wczoraj fajny prezent w postaci zaproszenia na Galę 3. Urodzin EksMagazynu – kobiecego Playboy’a, która odbędzie się w Noc Andrzejkową, 30 listopada w Kinie Kijów w Krakowie.

Według otrzymanych informacji, impreza Hollywood Glam Night będzie wyjątkowa dlatego, że pojawią się na niej najprzystojniejsi mężczyźni w Polsce oraz będzie można wylicytować randkę ze znanym mężczyzną podczas pierwszej w Polsce Charytatywnej Aukcji Kawalerów. Na chwilę obecną wybierać będzie można z takich panów jak: Mikołaj Rey, Jacek Bilczyński, Leszek Stanek, Ryszard Rembiszewski, Radek Majdan, Marcin Kleiber, Filip Chajzer, Robert Biedroń.

Pieniądze z licytacji mają trafić do Fundacji Papaya wspierającej Polaka Jacka Klisowskiego, który od ponad 6 lat we współpracy z misjonarzami pomaga najbiedniejszym dzieciom ulicy w Limie, stolicy Peru.

EksMagazyn dał mi również jedno podwójne zaproszenie, które mogę komuś z Was wręczyć. Zadanie nie będzie trudne – wystarczy napisać w komentarzu pod tekstem, dlaczego chcecie się wybrać na tą właśnie imprezę, a ja wybiorę jedną osobę, która dostanie zaproszenie. Czas macie do jutra do 20:00.

Ja się oczywiście wybieram!

zaproszenie

}