Konkurs na Blog Roku 2013

Przyszedł czas, żeby się Wam do czegoś przyznać. Otóż jakiś czas temu zgłosiłam mojego blogaska do konkursu Blog Roku 2013. Jest to kolejna jego edycja w ogóle i pierwsza, w której biorę udział. Mały banerek wisi na blogu od jakiegoś czasu. Teraz jednak przyszedł czas na prośbę do Was.

Rozpoczął się etap konkursu, w którym zbieram głosy za pomocą smsów od moich czytelników. Koszt nie jest duży, bo zaledwie 1,23 zł brutto. Kasa w dodatku przekazywana jest na cele charytatywne. No i jedna osoba czyli jeden numer może wysłać tylko jeden głos, więc za bardzo Was nie naciągnę.

blog-roku-chica

Będę wdzięczna za Wasze wsparcie. Macie czas do 6 lutego do 12:00. Jeśli jednak szkoda Wam kasy, zawsze możecie zostawić lajka na fejsbuczku.

P.s. Ja wiem, że większość ludzi mocno hejtuje ten konkurs, śmieje się z niego itd. Jednak znaczna część z tych osób przynajmniej raz brała w nim udział. Oczywiście „na próbę”, żeby tylko sprawdzić czy hejt był słuszny. Ja biorę udział, bo mam na to ochotę. Tak samo czasem kupuję zdrapki czy wysyłam lotto. W końcu raz na jakiś czas można zrobić coś szalonego.

}