Niezbadane ścieżki wujka Google #2

Dzisiaj będzie na wesoło, bo zebrałam dla Was kolejną porcyjkę dziwnych haseł, po których ludzie trafiają na mojego blogaska. Poprzednią znajdziecie tu -> klik.

1. Sposób na zimnego drania – podgrzać w mikrofalówce, piekarniku, na patelni lub w garnku do odpowiedniej temperatury.

2. Partner po zdradzie nie odchodzi – no cóż, próbuj dalej albo prosto z mostu powiedz mu, żeby spadał. Bezpośrednie komunikaty są zazwyczaj najlepsze.

3. Nie można ufać facetowi, który dobrze tańczy – nie widzę żadnego związku między jakością tańca a zaufaniem. Raczej już bym była skłonna przyjąć odwrotne założenie, bo skoro nawet tańczyć się nie potrafi nauczyć…

4. Byłam obiektem seksualnym – to smutne, że już nim nie jesteś. Idź na siłownie, kup lepsze ciuchy czy coś. To na pewno da się jeszcze naprawić.

5. Co jak własna dziewczyna kłóci się nawet, gdy uprawiamy seks – to jest bardzo bardzo bardzo smutne i zalecam podszkolenie się w umiejętnościach. Zapewniam Cię, że żadna kobieta z penisem w ustach kłócić się nie będzie. Tak samo ta, która akurat szczytuje. Widać coś robisz BARDZO ŹLE.

6. Czy używając tabletek antykoncepcyjnych jesteśmy mniej atrakcyjne – jeśli z tej okazji roztyłaś się jak krowa, to najprawdopodobniej tak.

7. Dałam na dyskotece – zupełnie nie ma się czym chwalić. Serio. W dodatku idź się lepiej przebadać, żebyś przypadkiem czegoś nie rozniosła.

8. Dlaczego mężczyzna chce przelecieć kobietę – bo może? bo do tego został stworzony? bo to naturalna kolej rzeczy? bo zapewne mu się podoba i pociąga go fizycznie?

9. Dziewczyna nie ma ochoty na rozmowę – Niemożliwe! To nie może być dziewczyna!!

10. Facet pisze, kiedy chce i spotyka się, kiedy chce – no trudno, żeby się spotykał wtedy, kiedy nie ma na to ochoty. Czy Ty się zmuszasz do czegoś, czego nie chcesz?!?

11. Fantazje ręka – dobra, to chyba jest chore. Chociaż może to jeszcze zależy jaka lub czyja to ręka.

12. Zaprosił mnie na fejsa, a teraz mnie unika – straszne! Przecież zaproszenie na fejsa to prawie jak zaręczyny! Jak on mógł Ci to zrobić!!!

13. Jak pokochać brzydkiego faceta – proponowałabym nie robić tego w ogóle. Raz, że to rzecz gustu i komuś może się on podobać. Dwa, że uczenie się jak kogoś pokochać nie ma sensu. Albo się kocha albo nie.

14. Dlaczego mężczyźni odchodzą po zdradzie – jeśli to Ty zdradziłaś, to czego się dziwisz? Dajesz dupy i udajesz zaskoczoną, że komuś się mogło to nie spodobać? Natomiast jeśli to on zdradził, to najwyraźniej kochanka była lepsza od Ciebie. Proste.

15. Chciała mi odbić faceta zaciągając go do łóżka – pomysł dobry, ale skoro jej się nie udało, to znaczy, że była kiepska w te klocki, a przynajmniej gorsza od Ciebie, więc to jakiś plus.

16. Jak szybko kobiecie zmieniają się emocje – to zależy od Twoich umiejętności. Zazwyczaj kobietę najszybciej i najłatwiej wkurzyć oraz doprowadzić do łez, chociaż rozśmieszanie też nie zajmuje dużo czasu.

17. Czy zdrada jest świadoma – oczywiście, że nie! Przecież można nie wiedzieć, co jest zdradą, nie ogarniać granic wyznaczonych przez partnera lub całkiem przypadkiem się potknąć i wpaść prosto w pochwę lub na penisa drugiej osoby, a to jak wiadomo nie jest zdradą.

18. Dlaczego facet nie chce rozmawiać tylko przelecieć kobietę – widocznie uważa, że nie jest wystarczająco inteligentna, żeby wdawać się z nią w dyskusje.

19. Co mnie wkurza w facetach – to trzeba Tobie o tym powiedzieć? Ulubione potrawy, piosenki czy ciuchy też ktoś wybiera za Ciebie?!?

20. Dlaczego kobiety chcą przerwy w związku – bo ich faceci są ich zdaniem beznadziejni a one naiwnie myślą, że przerwa będzie dla panów takim kopem w tyłek, żeby się ogarnęli i zaczęli dopasowywać do wymagań swoich partnerek.

A Wy czego dziwnego szukaliście ostatnio?