Share Week 2014 – Chica blogi czyta

Share Week to inicjatywa Andrzeja, który w 2012 roku zapoczątkował dzielenie się swoimi ulubionymi blogami. Mam w Feedly kilka takich, które czytam regularnie i z czystym sercem mogę Wam je polecić.

1. Volantification – pisze głównie o seksie i związkach. Dosadnie, po męsku i niesamowicie wciągająco. Ostatnio rzadziej publikuje, bo pisze drugą książkę, ale na każdy tekst warto czekać. Na książki też. Przeczytałam jego pierwszą i na pewno sięgnę po każdą następną jego autorstwa. Czuję, że się uzależniłam.

2. Looqash – jego poznałam na szkoleniu dla blogerów i od tamtego czasu czytam regularnie. Zgadzam się z większością tekstów. To taki fajny chłopak, co fajne lifestylowe teksty pisze. Mam nadzieję, że wróci do częstszego pisania, bo takich jak on w sieci przydałoby się więcej.

3. Haque – Pierwsza, choć nie jedyna kobieta z zestawienia. To dziwne, ale często jej przytakuję. Jeszcze częściej wkurzam się, że mi podbiera tematy na posty. Nie mam pojęcia, jak ona to robi, ale zaczynam podejrzewać ją o czytanie w moich myślach.

4. Zenhabits – zaczęło się od przeczytania jego książek o minimalizmie i skupieniu, skończyło się na regularnym czytaniu jego bloga. Ciekawe porady, motywacyjne teksty, proste sposoby na przyjemne życie – czyli wszystko czego potrzebuje każdy człowiek.

5. Martekerka – lubię małe i rude kobiety z wielkimi umiejętnościami. Po prostu. Choć to nie jedyne zalety. Dziewczyna pisze ciekawe i wartościowe teksty, głównie w zakresie marketingu, ale chyba każdy znajdzie u niej coś dla siebie.

6. Psie Wędrówki – świat psimi oczami widziany. Dla miłośników czworonogów jak znalazł. Ja obecnie posiadam kota i morską świnię, ale całym moim sercem nadal miłością darzę wszystkie psy, więc nie wahajcie się i czytajcie czy macie jakieś futro czy nie.

Oczywiście to nie wszyscy, których mam na liście. Liczy ona ok. 30 pozycji i wciąż dochodzą mi jakieś nowe. Ciężko byłoby podzielić się wszystkimi. Poza tym większość, jak ZombieSamuraja, Andrzeja (jestKultura) czy Kominka zapewne znacie. Inni mają przerwę w pisaniu albo dopiero swoją przygodę rozpoczynają, więc jeszcze na polecenie ich przyjdzie czas.

P.s. Ci, którzy zrobią własną listę, mogą podrzucić ją Andrzejowi w komentarzu. Będzie do podsumowania. Mi też możecie w komentarzach zostawiać linki do ciekawych blogów. Przyda się świeża krew.

Foto: Anna Granat

}