Niezbadane ścieżki wujka Google #1

Hasła, po jakich ludzie trafiają na mojego bloga, to w większości cenne źródło pomysłów na nowe teksty. Nie wszystkie bowiem odnoszą się do tych już na nim zawartych. Jednak poza tymi, które są dla mnie inspiracją do pisania, zdarzają się też perełki, obok których nie można przejść obojętnie.

1. Dałam dupy za dyskoteką – zdecydowanie nie ma się czym chwalić. Szukanie sobie podobnych też nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale sądząc po ilości wyszukiwań podobnej frazy – nie byłaś jedyna. Chociaż zdecydowana większość robiła to w, a nie za.

2. Co robią wasze kochanki – moja nic nie robi, bo nie istnieje, ale zasadniczo pewnie każda kochanka robi to samo – planuje jak zostać tą jedyną w Twoim życiu.

3. Faceci chcą tylko darmowego seksu – mnie to akurat nie dziwi. Ty chciałabyś płacić za seks lub co gorsza chciałabyś, żeby facet Tobie płacił za seks?!?

4. Ja chcę do Sogo – to idź! Podać Ci adresy?

5. Łóżko bez zobowiązań – ale, że nie na kredyt? To trzeba sobie w skarbonce uzbierać i kupić za gotówkę.

6. Brandzlowałam mu wielkiego chuja – chwalisz się? mam pogratulować?

7. Chciałabym mieć dziecko nawet bez faceta – mocno powiało desperacją…

8. Chłopak zimny w łóżku – proponuję nie zabierać mu kołdry i podkręcić ogrzewanie. Ciepła piżamka też nie byłaby najgorszym pomysłem.

9. Co myśli facet, jeśli kobieta chce tylko seksu – podejrzewam, że coś w stylu „Oł jeee! Wygrałem 6tkę w totka!!!”

10. Dlaczego dziewczyna prawie zasypia podczas – prawdopodobnie robisz to źle. W zasadzie to jestem tego na 100% pewna. Poszukaj info o tym, gdzie znaleźć łechtaczkę i jak się z nią obchodzić. Może wtedy zaśnie dopiero po.

11. Gdy facet zaskakuje was na śmierć – myślę, że żadna zaskoczona aż tak bardzo nie zamieściła swojej historii. Trzeba by zapytać o relacje byłego faceta i rodzinę zmarłej.

12. Jak krótko powiedzieć facetowi nie – Hmmm… a może spróbuj powiedzieć „nie”?!?

13. Jak żona przyprawia rogi – nie wiem czy powinnam podać szczegółowy opis, ale zakładam, że w podobny sposób, w jaki robiliście to podczas nocy poślubnej, tylko bardziej dziko.

14. Kobiety z Wałbrzycha cichodajki – nie wiem, nie byłam, nie sprawdzałam. Trzeba popytać mieszkańców.

15. Kocham faceta po aborcji – nie wiedziałam, że faceci mogą sobie robić aborcję!!!

16. Myślałem, że ex nie odejdzie – widać jednak nie jesteś aż tak zajebisty.

17. Nie mieszkaj z kimś z kim nie sypiasz – no i pod znakiem zapytania stoją teraz wszystkie akademiki, wynajmowane w kilka osób mieszkania itp. Co oni tam właściwie robią?

18. Pomyliłem dziurki – i szukasz informacji w sieci, bo ona się nie domyśliła i nie wiesz czy się przyznać?!

19. Zmacałem pijaną laskę – to akurat żaden powód do dumy. Lepiej spróbuj zmacać jakąś trzeźwą.

20. Nie noszę bielizny do pracy przez szybkie numerki – a ja myślałam, że miałam kiedyś ciężką i wymagającą pracę.

Mogłabym tak jeszcze długo, bo od początków istnienia bloga zebrała się całkiem pokaźna lista zaskakujących mnie haseł. Dam temu jednak chwilowo spokój i zapytam czego wy najdziwniejszego szukaliście w sieci?