O mnie

chica-mala-z-winemJestem niepoprawną optymistką, dla której szklanka jest zawsze do połowy pełna, ludzie z natury dobrzy, a słońce świeci zawsze, nawet jeśli czasem tylko zza chmur.

Uwielbiam latynoskie rytmy – salsę, bachatę i kizombę. Nie tylko słuchać, ale również tańczyć. Co robię z powodzeniem od 2008 roku. W swojej tanecznej przygodzie miałam okazję zetknąć się także z tangiem argentyńskim, jazzem, tańcem brzucha, reggeatonem, sexy dancem czy nawet hip-hopem. Wierzę, że jeszcze kiedyś znów znajdę czas na jazz i sexy dance oraz spróbuję z pole dance.

W wolnych chwilach lubię też zagłębić się w dobrej lekturze. Wykorzystuję do tego różne momenty – wieczory przed zaśnięciem, weekendy, podróże bliższe i dalsze. Sięgam właściwie po wszystko – od romansów, przez horrory, sci-fi, aż do wszelkiego rodzaju poradników. Czasem nawet zamieszczam swoje opinie o przeczytanych pozycjach.

O Blogu

Blog Chica Mala powstał w kwietniu 2012 roku z miłości do ludzi i pisania, a także z potrzeby dzielenia się lekcjami, jakie wyciągnęłam z popełnianych błędów. Dlatego główną tematyką są sprawy damsko-męskie, czyli wszystko o związkach, uwodzeniu i seksie. Poza tym pojawiają się teksty luźniejsze o aktualnych wydarzeniach, zdrowiu, tańcu, kulturze czy podróżach.

Fanpage bloga to, poza samym blogiem, główne źródło informacji o nowych tekstach, bo tam wrzucam wszystkie linki. Dlatego jeśli nie chcesz przegapić żadnego, polajkuj i wybierz opcję „otrzymuj powiadomienia”. Inaczej ukochany Mareczek będzie Ci pokazywał tylko te wybrane.

Prywatnie

Nie samym blogiem, tańcem i książkami człowiek żyje. Dlatego chętnych do podglądania moich wszystkich aktywności zapraszam też w inne miejsca:

Profil prywatny na fb jest publiczny, więc do śledzenia wystarczy kliknąć „obserwuj”. Znajdziecie tam krótkie wpisy, linki, śmieszne filmiki i różne zdjęcia zarówno moje własne, jak i te, które mi się spodobały.

Możesz też obserwować: Instagram i Twittera..

A i możecie też przeczytać u Marka wywiad ze mną 🙂

Poza tym wszystkim możecie się oczywiście ze mną skontaktować pisząc maila:

email