Niezbadane ścieżki wujka Google #3

Dawno już nie przeglądałam porządnie statystyk z google analytics. Postanowiłam to niedopatrzenie nadrobić i przy tej okazji sprawdzić hasła, po których ludzie trafiają na mojego blogaska. Dziś dzielę się z Wami tym, co znalazłam.

1. On chce mnie tylko przelecieć – nie obraź się, ale widocznie poza fajną dupą nie masz nic więcej mu do zaoferowania. Ewentualnie jest zwykłym dupkiem, więc nie masz się czym przejmować.

2. Dlaczego mężczyzna milczy – być może nie ma nic ciekawego do powiedzenia, może nie ma ochoty się odzywać lub zwyczajnie miał kiepski dzień i chce przetrawić to w spokoju.

3. Jak rozmawiać z facetem – spróbuj normalnie. Ja wiem, że faceci są inni, bo mają penisy i nie miesiączkują, ale poza tym to nadal ludzie, którzy komunikują się dokładnie tak samo jak my. Możesz też najpierw zajrzeć tu, tu albo tu.

4. Męski blog o facetach – to zdecydowanie nie ten adres. Szukaj dalej.

5. Co znaczy, jak mnie przytula – że chce się przytulać? Najczęściej proste odpowiedzi są prawidłowe.

6. Jak przestać dawać się wykorzystywać – proponuję nauczyć się regularnie używać jednego krótkiego słowa „nie”, dowiedzieć się czym jest asertywność i korzystać z tej umiejętności, gdy czujesz się wykorzystywany.

7. Jak zacząć romans – wszystko jeszcze zależy z kim. Jeśli z osobą zajętą lub sam jesteś zajęty, to mam prostą radę – NIE ZACZYNAJ!

8. Jak zainicjować na piśmie seks – może jestem dziwna, ale wydaje mi się, że seksu nie uprawia się na piśmie. Serio, spróbuj tradycyjnych sposobów.

9. Czy facet nie mówi komplementów, bo jestem brzydka – to bardzo prawdopodobne, ale równie dobrze możesz mu się po prostu nie podobać. Jeśli to Twój facet, to jednak z jakiegoś powodu z Tobą jest, więc albo lubi brzydkie albo nie potrafi/lubi mówić komplementów?

10. Nie domyśli się, że go zostawiłam – nie chce mi się wierzyć, że są na świecie aż tacy idioci.

11. Co chce facet, gdy pisze mi o seksie – może seksu?

12. Co mogę zrobić jak nie zdążyłam z tabletką 5 dni po współżyciu – poczekać na okres? Zrobić test ciążowy? Zacząć szykować wyprawkę dla dziecka? Kupić bilet lotniczy do kraju, w którym aborcja jest legalna?

13. Co odpowiedzieć, gdy usłyszysz kocham Cię – „kocham Cię”? No chyba, że tego nie czujesz, wtedy najlepiej nic nie mów.

14. Co oznacza, że facet chce się spotkać w poniedziałek – powiedziałabym, że chce się spotkać w poniedziałek. Zazwyczaj jak ktoś podaje konkretny dzień spotkania, to oznacza, że akurat wtedy ma czas.

15. Co zrobić aby do orgazmu nie był potrzebny prysznic – znaleźć inne sposoby na osiąganie orgazmu. Palce, ręka, wibrator, partner? Jest w czym wybierać. Jeśli kryterium stanowi rozmiar lub kształt, to raczej nadal będzie można dobrać coś w sex shopie.

16. Czy facet podczas seksu widzi – to zależy czy zasłonisz mu oczy czy nie.

17. Czy kochamy bardziej przez orgazmy – na pewno bez nich kochamy mniej.

18. Czy lecicie na przystojniaków – oczywiście, że nie. Każdy leci na tych brzydkich. To przecież oczywiste!

19. Czy po rozstaniu należy szybko oddać rzeczy partnerce – nie, zostaw je sobie wszystkie na pamiątkę. Ona na pewno ich nie potrzebuje.

20. Dlaczego chłopak nie zaproponuje spotkania – bo nie chce się z Tobą spotykać?

Przeglądanie Analyticsa nieustannie mnie zaskakuje. Nawet nie chcę zastanawiać się, czego ludzie szukają w innych miejscach, skoro do mnie trafiają po tak dziwnych hasłach.

Poprzednie:

Niezbadane ścieżki wujka Google #2

Niezbadane ścieżki wujka Google #1