7 typów facetów, na których lecą kobiety

Możemy z wielkim zapałem twierdzić, że akceptujemy otaczającą nas rzeczywistość, która zmienia się niekoniecznie na lepsze. Wszyscy jednak wiemy doskonale, że wręcz automatycznie zareagujemy na pewne znane od dawna bodźce. Dlatego faceci prędzej będą się oglądać za kobietą w dopasowanej sukience, którą natura obdarzyła pełniejszymi kształtami niż za anorektyczką w luźnych spodniach i bluzie wiszącej na kościstych ramionach. Kobiety zaś mogą do znudzenia powtarzać, że najważniejszy jest intelekt i poczucie humoru, ale i tak będą ślinić się na widok dobrze umięśnionego gościa z tajemniczym błyskiem w oku.

Drogie Panie, nie powinnyśmy się z tego powodu wstydzić. Tak nas zaprogramowała matka natura. Pewne cechy zewnętrzne działają na nas, bo zwiększają prawdopodobieństwo znalezienia dobrych genów. Także również dzięki kochanej naturze „przeciwieństwa się przyciągają” – żeby geny były nie tylko najlepsze, ale również jak najbardziej zróżnicowane. Nie ma sensu z tym walczyć. Lepiej się z tym pogodzić i zapoznać z typami facetów, na które na pewno leci większość kobiet.

Kolejność jest absolutnie przypadkowa.

Mundurowy

„Za mundurem panny sznurem” i w tej kwestii od wieków nic się nie zmieniło i raczej nigdy nie zmieni. Podejrzewam, że kryje się za tym przeświadczenie o pewnym rodzaju posiadanej przez takiego mężczyznę władzy. Strażak to pogromca ognia, żołnierz dowolnego wroga, a policjant czy sędzia panuje nad przestępcami. Wystarczy puścić wodzę fantazji i już słyszymy wydany wyrok: dożywocie nieprzerwanej rozkoszy. Poza tym oczywiście pierwsze trzy zawody kojarzą się z chowaniem boskiego ciała pod mundurem. Władza = siła. Przynajmniej w teorii.

Gość w garniturze

Garnitur to także w pewnym sensie rodzaj munduru. Nieodłącznie kojarzy się z lepszymi osiągnięciami, wyższym stanowiskiem czy statusem społecznym i ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Faceci doskonali w swoim fachu również mają w sobie coś z pana i władcy. Nie ważne czy to doskonały prawnik, prezes banku czy wyjątkowo uzdolniony majsterkowicz-milioner. Fakt, że dostał się na dany poziom, nas zwyczajnie podnieca.

Harvey-Specter-Robert-Downey-IronMan

Mistrz kierownicy

Nie tylko panów kręcą samochody. Panie również chciwie przyglądają się wystrzałowym autom. Tym uważniej, jeśli za kierownicą mogą dojrzeć jakiegoś przystojniaka. Szybki samochód i ostra jazda to dla nas zapowiedź rosnącej adrenaliny nie tylko na szosie. Mamy jedynie nadzieję, że ta na torze, to jedyna meta, którą przekracza szybko.

Motocyklista

Z jakiegoś powodu mężczyzna na motorze wydaje nam się ze zbuntowany i niezależny. Tacy faceci nie lubią schematów i są nieprzewidywalni, a my wierzymy, że przy nich może nas spotkać przygoda naszego życia. Wyrwiemy się z naszego ułożonego świata i pognamy w stronę zachodzącego słońca z rozwianym włosem obejmując naszego przystojniaka.

Gitarzysta/piosenkarz

Nie bardzo wiem, skąd to się bierze, ale facet umiejący grać na gitarze i jeszcze do tego śpiewający, rozkłada kobiety na łopatki. Strzała w nasze serca prosto z napiętej struny. Jakby jeszcze do tego dorzucić odpowiedni wygląd, głos, okazję i kawałek… to może wyjść coś takiego:

Mięśniak z siłowni

Może nie koleś bez karku, ale jednak zdecydowanie kręcą nas dobrze zbudowani, silni mężczyźni. Trochę dla tego, że chcemy czuć się bezpieczne. Trochę bardziej, bo liczymy na to, że zostaniemy zdominowane. Przynajmniej w sypialni.

Bad Boy

Na koniec coś najbardziej oczywistego na świecie. Coś, co doprowadza do wściekłości wszystkich grzecznych, ułożonych misiaków – lubimy niegrzecznych chłopców. Lekkie uczucie zagrożenia, skok adrenaliny i już buzuje w nas też cała reszta hormonów. W razie posiadania odrobiny zdrowego rozsądku, wystarczy nam przystojniak w garniturze, z boskim ciałem pod nim, który będzie potrafił nas obronić.

Drogi mężczyzno, jeśli nie możesz dopasować się do żadnego z wymienionych typów, głowa do góry. Na życiowego partnera i tak najczęściej wybieramy faceta, który będzie nas przede wszystkim kochał, rozpieszczał, rozśmieszał i rozumiał. Choć dreszczyk emocji to fajna sprawa, przede wszystkim cenimy sobie poczucie bezpieczeństwa i stabilizację… a przynajmniej te z nas, które są warte uwagi.

Foto: 12345

}