13 znaków, że powinnaś za niego wyjść

Czujesz, że on biega po jubilerach w poszukiwaniu TEGO pierścionka? Przypadkiem zobaczyłaś zarezerwowane bilety na lot do Paryża? Siedzisz więc i zastanawiasz się, jaką mu dasz odpowiedź, gdy już padnie to najważniejsze pytanie. Pomogę Ci rozwiać wątpliwości.

1. Jest Twoim największym fanem

Dostałaś awans w pracy? Wygrałaś trójkę w totka? Nauczyłaś się nowego słówka z hiszpańskiego? On nie może się oprzeć i każdemu chwali się Twoimi sukcesami z takim samym zapałem, jakby to były jego własne.

2. Poświęca się dla Ciebie

Może chodzić o ważne sprawy jak przeprowadzka, bo dostałaś pracę w innym mieście, ale również o błahe, jak oglądanie z Tobą komedii romantycznych czy tolerowanie Twojego oddechu po kebabie z cebulą.

3. Wyznajecie te same wartości

Wiesz, że chce mieć dzieci, tak samo jak Ty. Uważacie, że powinniście się równo dzielić opieką nad nimi lub zgadza się z Tobą, żebyś Ty nie pracowała i zajęła się domem oraz potomstwem. Woli koty od psów czy góry bardziej niż morze. Co by to jednak nie było, wiesz doskonale, że w ważnych sprawach mówicie jednym głosem.

4. Nadal jest Twoim rycerzem w lśniącej zbroi

Nawet po latach otwiera przed Tobą drzwi, odsuwa krzesło, niesie na rękach, jeśli akurat obtarłaś sobie stopy od nowych butów lub biegnie w środku nocy do całodobowej apteki, żeby kupić leki, gdy źle się czujesz.

5. Nie próbuje Cię zmieniać

Nawet jeśli masz jakieś dziwne czy przerażające zwyczaje, jemu to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, kocha Cię za to jaka jesteś ze wszystkimi zaletami i wadami jakie posiadasz. Nawet jeśli słuchasz Krzysztofa Krawczyka i nosisz zimą emu.

6. Ślub nie jest dla Ciebie najważniejszy

Kiedy myślisz o poślubieniu go, to najmniej ekscytującym elementem jest sam ślub, a najbardziej wizja spędzenia z nim reszty życia. Owszem, impreza jest fajna, ale dużo bardziej nie możesz się doczekać niekończącej się podróży poślubnej, jaką będzie Wasze wspólne życie.

7. „Tęsknię za Tobą” to nie tylko słodkie słówka…

…ale realne uczucie, które dopada Cię, nawet jeśli widzieliście się zaledwie kilka godzin temu. Czekasz końca dnia nie dlatego, że możesz wreszcie wyjść z pracy, ale dlatego, że będziesz się mogła z nim wreszcie zobaczyć.

8. Wszystko wie jako pierwszy

Coś rozbawiło Cię w pracy, masz nowe plotki po spotkaniu z przyjaciółkami, złamał Ci się paznokieć czy śnili kosmici – biegniesz mu o tym powiedzieć. Wygrywa nawet z Twoją najlepszą przyjaciółką czy mamą.

9. Możesz przy nim płakać bez skrępowania

Nie wstydzisz się też puszczania bąków czy rzygania, gdy coś Ci zaszkodziło. On nawet w razie potrzeby przytrzyma Ci włosy, by nie wpadły do kibla.

10. Jest dla Ciebie ideałem

Kiedy Twoje przyjaciółki narzekają na swoich partnerów, Ty siedzisz cicho, bo nie masz nic do powiedzenia. Nie chcesz się chwalić, ale po prostu nie rozumiesz ich problemów, gdyż Twój ukochany jest dla Ciebie najlepszy.

11. Pozwala Ci dać upust emocjom

Czasem, kiedy coś Cię denerwuje lub smuci, potrzebujesz po prostu się wygadać. On wtedy potrafi Cię wysłuchać, nie irytuje się, ale martwi tym, że jesteś smutna. Natomiast przed okresem kupuje wino, lody, czekoladę, chipsy, napuszcza gorącej kąpieli z pianką, po czym robi masaż zapewniając, że nie jesteś gruba, brzydka, głupia czy totalnie beznadziejna, ale najwspanialsza na świecie i będzie Cię kochał zawsze.

12. Uwielbiasz spędzać z nim urlop

Możesz z nim podróżować bez ciągłych kłótni i walk o wszystko. Odpoczywasz w jego towarzystwie, a te kilka dni wyjazdu są też podładowaniem tych miłosnych baterii.

13. Lubisz patrzeć na siebie jego oczami

On nie szczędzi Ci komplementów i wiesz, że za każdym razem mówi szczerze. Nawet bez makijażu i dresie czujesz, że jesteś dla niego piękna.

Nadal masz wątpliwości? Są większe, bo nie spełnia któregoś z powyższych punktów? Zapytaj siebie po prostu czy go kochasz, czy jesteś z nim szczęśliwa i czy widzisz Was razem – starych i pomarszczonych. To powinno w zupełności wystarczyć.

Foto