Brzuszkowa sesja zdjęciowa – super pamiątka z ciąży

Od samego początku ciąży wiedziałam, że chcę zrobić sesję zdjęciową w tym wyjątkowym dla mnie stanie. Bardzo zależało mi na tym, żeby mieć taką niezwykłą pamiątkę z okresu, w którym nasza córka była ze mną najbliżej, jak to tylko możliwe. Wymarzyłam sobie zdjęcia, na których będzie widać powód mojego odmiennego stanu – miłość łączącą mnie z Diabłem. Efekt ten udało nam się osiągnąć dzięki Jakubowi Kowalskiemu. To dzięki niemu brzuszkowa sesja zdjęciowa wyszła fantastycznie.

Sesję zdążyliśmy zrobić prawie w ostatniej chwili. Wszystko przez to, że dość długo nie było u mnie widać typowo ciążowego brzuszka. Wyskoczył tak na serio dopiero w połowie 7 miesiąca ciąży.

Potem zaś, przez przygotowania do przyjścia Małej na świat, czas jakoś zaczął bardzo szybko uciekać. Zanim się zorientowaliśmy, już był 9 miesiąc. Na szczęście czułam się wyjątkowo dobrze i mogłam w pełni cieszyć się sesją. Robienie sobie zdjęć jest bardzo ciekawym doświadczeniem, o czym przekonałam się już wcześniej podczas urodzinowej sesji.

Dla Ciebie do obejrzenia mam jedynie tę część zdjęć, na których widać tylko mnie. Diabeł chce pozostać anonimowy. Trochę żałuję, bo nie widać przez to efektu, na jakim najbardziej mi zależało. Musisz zatem uwierzyć na słowo, że ze wspólnych zdjęć bije miłość.

Brzuszkowa sesja zdjęciowa:

brzuchatka z żółwiem
brzuszek ciążowy
serce z rąk na brzuchu
brzuszkowa sesja zdjęciowa
ręce na ciążowym brzuszku
ręce na gołym ciążowym brzuszku
żółw na ciążowym brzuszku
brzuszkowa sesja zdjęciowa
seksowne zdjęcia ciążowe
brzuszkowa sesja zdjęciowa czarno-białe
brzuszkowa sesja zdjęciowa - brzuch ciążowy z centymetrem
brzuszkowa sesja zdjęciowa trzymam brzuszek

Dla mnie zarówno ta sesja, jak i ta, którą robiłam na urodziny, to było fantastyczne doświadczenie. Na pewno będę chciała zrobić też sesję z maleństwem. Brzuszkowa sesja zdjęciowa jest taka bardziej dla nas. Noworodkowa sesja będzie już bardziej pamiątką dla naszej córki. Moim zdaniem warto zainwestować w tym wypadku w profesjonalistę.

Przy okazji zapraszam też do polubienia moich profili na facebookutwitterze lub instagramie.